Dopyt: stavebné práce, návrh, projekt a výstavba drevostavieb

Avatar
Martin S. pred 10 rokmi
#44952226 • Košický • Stavebníctvo
Dopytujem stavebné práce:

Popis: rôzne stavebné práce
Požiadavky:
- návrh, projekt a výstavba
- zrubový rekreačný dom s dvomi bytovými jednotkami - k dispozícii plocha asi 10 x 20 m
- hospodárska časť, drevený a uzavretý prístrešok na ploche cca 10 x 20 m
- dostavba existujúceho rodinného domu o drevostavbu - izbu na ploche 8 x 4 m
- prestavba a dostavba existujúceho rodinného domu na farmársku kolibu s reštauráciou plus dostavba v dreve uzavretá na ploche 6 x 7,5 m s otvoreným prestrešením 10 x 20 m, uzavretým prístreškom 5,7 x 5 m, zastrešeným pódiom 6 x 6 m
- oplotenie areálu o dĺžke cca 100 x 100 m so vstupnou bránou
- menšie hospodárske budovy podľa ponuky pre chov zvierat
- detské ihrisko v dreve podľa ponuky
- drevené chodníky podľa ponuky
Termín: dohodou
Lokalita: Rakovec nad Ondavou
Cena: dohodou

Platnosť dopytu: 2 mesiace.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Michaloviec.

Číslo dopytu 44952226
Dátum zadania 24. 2. 2014
Kraj Košický

Posledné overenie prebehlo pred 11 hodinami