Dopyt: remeselné práce, zhotovenie vstavaného nábytku na mieru

Avatar
Vladimír V. pred 9 rokmi
#40872330 • Banskobystrický • Stavebníctvo
Dopytujem remeselné práce:

Popis: zhotovenie vstavaného nábytku na mieru
Požiadavky:
- vstavaná skriňa o rozmeroch 255 x 100 x 40 cm
- tri horné poličky budú uzatvárateľné klasickými dvierkami s madlom (madlá nedodávať) o výške dvierok 80 cm
- ďalšie dve poličky budú bez dvierok - otvorené s tým, že priestor nad vyššie umiestnenou poličkou bude o výške 60 cm a priestor nad nižšou poličkou o výške 30 cm
- napokon v zostávajúcej časti skrine budú umiestnené tri zásuvky (madlá nedodávať)
- zadná časť skrine len v jej otvorenej časti bude vybavená sololitom vo farbe wenge
- korpus skrine bude vo farbe wenge, dvierka vo farbe Egger Dub Bardolino
- viď priložený náčrt
- kancelársky stolík, pevne spojený so skriňou po jej pravej strane o rozmere - výška 75 cm, šírka 200 cm, hĺbka 60 cm pracovná doska, 40 cm nohy
- v jeho strednej časti (medzi vnútornými nohami) bude umiestnená skrinka so štyrmi zásuvkami (madlá nedodávať)
- hrúbka pracovnej dosky minimálne 3 cm
- korpus bude vo farbe wenge, zásuvky vo farbe Egger Dub Bardolino
- poličková skrinka, umiestnená nad kancelárskym stolom - viď priložený náčrt
- poprosím o konečnú cenu, zahŕňajúcu zhotovenie, dopravu a montáž
Termín: dohodou
Lokalita: Banská Bystrica
Cena: ponúknite

Platnosť dopytu: 2 týždne.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Banskej Bystrice.

Ďakujem za ponuky.
Pokiaľ ste registrovaný dodávateľ prihláste sa
Číslo dopytu 40872330
Dátum zadania 28. 1. 2015
Kraj Banskobystrický
Kategória Stavebníctvo

Podobné dopyty

Avatar
Dopyt: revízia WC, Sabinov
Zuzana G. pred 15 hodinami
Avatar
Dopyt: presklenie časti loggie, Belá
Mária B. pred 16 hodinami
Viac dopytov priamo na váš e-mail.
Hodnotná

Ešte viac dopytov priamo na váš e-mail

Stačí vyplniť váš kontakt a my sa vám ozveme s ďalšími informáciami.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami.

Pre viac informácií vyplňte údaje nižšie.

Posledné overenie prebehlo pred 11 hodinami

Tento dopyt Vám ZADARMO overíme!

Zanechajte nám na seba kontakt. Dáme Vám vedieť, či je dopyt stále aktuálny.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami

Poslat e-mailom