Dopyt: remeselné práce, zateplenie častí budov, cca 250 m2

Avatar
Tomáš P. pred 10 rokmi
#40558055 • Trnavský • Stavebníctvo
Dopytujem remeselné práce:

Popis: zateplenie častí budov
Požiadavky:
- stena kancelárie, dielne - výška 6,4 m, šírka 6,5 m - 41,6 m2 - okná vrchné 2 x 2,492 m2 - okná spodné 2 x 2,6 m2 po odpočítaní otvorov okien - 31,42 m2
- stena kuchynky, sociálky a dielne - výška 6,4 m, šírka 6,5 m - 45,5 m2 - okno vrchné 1 x 2,56 m2 - okná spodné 0 po odpočítaní otvorov okien - 42,94 m2
- stena štítová - výška 5,7 m, šírka 4,2 m - 23,94 m2 - okná vrchné spolu 0,82 m2 - okno spodné 2,7 m2 po odpočítaní otvorov okien - 20,42 m2
- stena - štít - cca 6 m2
- stena - severná strana malej haly - výška 4,3 m, šírka 30 m - 129 m2 - okno vrchné 1 x 2,492 m2 - okno spodné 2 x 0,4 m2 po odpočítaní otvorov okien - 125,7m2
- materiál EPS100F 150 mm
Plocha: spolu cca 250 m2
Termín: október 2014
Lokalita: Voderady, okres Trnava
Cena: ponúknite, ponuky posielajte na e-mail

Platnosť dopytu: 1 týždeň.

Profil dopytujúceho: firma z Trnavy.

Ďakujem za ponuky.
Pokiaľ ste registrovaný dodávateľ prihláste sa
Číslo dopytu 40558055
Dátum zadania 25. 9. 2014
Kraj Trnavský
Kategória Stavebníctvo

Podobné dopyty

Hodnotná
Hodnotná
Viac dopytov priamo na váš e-mail.
Hodnotná Detailná
Hodnotná

Ešte viac dopytov priamo na váš e-mail

Stačí vyplniť váš kontakt a my sa vám ozveme s ďalšími informáciami.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami.

Pre viac informácií vyplňte údaje nižšie.

Posledné overenie prebehlo pred 10 minútami

Tento dopyt Vám ZADARMO overíme!

Zanechajte nám na seba kontakt. Dáme Vám vedieť, či je dopyt stále aktuálny.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami

Poslat e-mailom