Dopyt: remeselné práce, rekonštrukcia kúpeľne, Bernolákovo

Avatar
Peter P. pred 10 rokmi
#38972884 • Bratislavský • Stavebníctvo
Dopytujem remeselné práce:

Popis: rekonštrukcia kúpeľne
Požiadavky:
- obloženie kúpeľne obkladom a dlažbou (vrátane rohových líšt a listel, listel bude málo, len v jednom rade) – obklad by bol do výšky sadrokartónového stropu aj okolo okna
- osadenie sadrokartónového stropu s bodovým osvetlením
- obmurovanie, osadenie a pripojenie vane (vrátane technického otvoru, ktorý by bol obkladačka na magnetických úchytkách)
- vymurovanie poličky nad vaňou
- osadenie a pripojenie závesného WC s tlačítkami (mechanizmus geberit je osadený a obmurovaný)
- osadenie umývadla a jeho pripojenie
- osadenie vodovodnej a sprchovej batérie
- montáž zrkadla
- prikladám pôdorys kúpeľne a vzorovú vizualizáciu kúpeľne s obkladom pre lepší prehľad, ako by vyzerala kúpeľňa
- výška kúpeľne je cca 2,6 m, obklad by bol do výšky cca 2,4 m
- rozmery obkladu sú 25 x 35 cm, listel 5 x 35 cm a dlažby 33 x 33 cm
- prosím o stanovanie celkovej ceny
- súčasne prosím o informáciu či je možné niekde prísť a pozrieť vami urobené práce
Termín: druhá polovica mesiaca alebo koniec mesiaca október
Lokalita: Bernolákovo
Cena: ponúknite

Platnosť dopytu: 1 týždeň.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba zo Senca.

Číslo dopytu 38972884
Dátum zadania 26. 9. 2014
Kraj Bratislavský

Avatar
Dopyt: zameranie pozemku, Chrastné
Rudolf P. pred 10 hodinami

Posledné overenie prebehlo pred 6 hodinami