Dopyt: murári na prácu do Nemecka, práca dlhodobá na turnusy

Avatar
Ing.Albín M. pred 9 rokmi
#38829420 • Celá SR • Stavebníctvo
Dopytujem remeselníkov:

Popis: murári na prácu do Nemecka
Požiadavky: 4 - 8 murári, živnostníci alebo firma
Špecifikácie: práca dlhodobá na turnusy, práca úkolová
Termín: nástup v januári 2015
Lokalita: Nemecko
Cena: ponúknite

Ďalšie informácie: bližšie informácie e-mailom

Platnosť dopytu: 3 mesiace.

Profil dopytujúceho: firma z Námestova.

Číslo dopytu 38829420
Dátum zadania 9. 12. 2014
Kraj Celá SR

Hodnotná Detailná

Posledné overenie prebehlo pred 4 hodinami