Dopyt: dopytujem remeselné práce, maliari, natierači, výmaľba izby bytu, Bratislava II

Avatar
Juraj K. pred 8 rokmi
#30389299 • Bratislavský • Stavebníctvo
Dopyt: dopytujem remeselné práce:

Popis: maliari, natierači
Špecifikácie: výmaľba izby
- výmaľba - byt
- potrebné je zoškrabanie, resp. zbrúsenie vrchného náteru
- sadrovej omietky, penetráciu a dva nátery farbou podľa dohody
- strop nie je potrebné riešiť
- izba je o ploche cca 4x3 m,
- nábytok je vyprataný
- farbu dodám ja
Termín: ihneď, 1. alebo 2. januárový týždeň
Lokalita: Bratislava II
Požiadavky: žiadam o nacenenie prác a doplnkového materiálu
Cena: dohodou

Platnosť dopytu: 1 mesiac

Profil dopytujúceho: súkromná osoba Bratislava II

Číslo dopytu 30389299
Dátum zadania 2. 1. 2016
Kraj Bratislavský

Avatar
Dopyt: drevené stĺpiky na plot, Maďarsko
Tomáš L. před 21 minútami
Hodnotná Detailná
Detailná

Posledné overenie prebehlo pred 23 hodinami