Dopyt: remeselné práce, výmena meračov tepla na radiátoroch

Avatar
Anna J. pred 10 rokmi
#25423429 • Bratislavský • Stavebníctvo
Dopytujem remeselné práce:

Popis: výmena meračov tepla na radiátoroch
Špecifikácie:
- po plánovanej výmene radiátorov v byte potrebujeme vymeniť aj merače tepla na radiátoroch a pravdepodobne aj vyregulovať sústavu
- bytový dom nemá zmluvu so žiadnou firmou, ktorá zabezpečuje odpočty a výmeny meračov, preto nám to nemá v našom byte, podľa správcovskej firmy nášho bytového domu, kto zabezpečiť
Požiadavky:
- odplombovanie meračov a inštalácia nových
- vyregulovanie sústavy
Množstvo: 5 ks meračov
Termín: november 2014 (možná je dohoda aj na začiatok roka 2015)
Lokalita: Bratislava - Dúbravka
Cena: ponúknite

Ďalšie informácie: kontaktujte ma prosím výlučne e-mailom

Platnosť dopytu: 1 mesiac.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Bratislavy lV.

Číslo dopytu 25423429
Dátum zadania 30. 10. 2014
Kraj Bratislavský

Podobné dopyty

Detailná
Hodnotná Detailná
Avatar
Dopyt: oplotenie okolo domu, 70 m, Košice
Adrián L. před 57 minútami

Posledné overenie prebehlo pred 22 hodinami