Dopyt: remeselné práce, výmena brány, Bratislava

Avatar
Ing. Vladimír D. pred 9 rokmi
#2198119 • Bratislavský • Stavebníctvo
Dopytujem remeselné práce:

Popis: výmena brány
Požiadavky: výklopná brána - vymeniť za otváraciu
Špecifikácie:
- mám možnosť získať od suseda jeho bránu, ktorá je otváravá a ktorá mi vyhovuje viac ako súčasná výklopná
- nestačí demontovať moju, ale treba vytvoriť u mňa pánty a nové zamykanie
- neviem posúdiť či sa dajú oddeliť pánty, čo má sused, alebo či sa dá využiť jeho zárubňa (rovnaká ako moja), ktorú dá demontovať, lebo mu budú montovať elektrickú bránu
- mala by to byť práca - zákazka pre stavebného zámočníka
- dá sa dohodnúť na obhliadke najradšej neskôr popoludní - cca 16.00 - 16.30 hod
Termín: orientačne v 2. polovici februára 2015, susedova brána by mala byť k dispozícii o 3 - 4 týždne.
Lokalita: Bratislava
Cena: ponúknite

Ďalšie informácie: ponuky posielajte e-mailom, prípadne kontaktujte telefonicky

Platnosť dopytu: 1 mesiac.

Profil dopytujúceho: firma z Bratislavy l.

Číslo dopytu 2198119
Dátum zadania 27. 1. 2015
Kraj Bratislavský

Avatar
Detailná
Hodnotná Detailná
Avatar
Dopyt: realizácia kamenného múra, Rakúsko
Mag. Arch. Maria T. pred 2 hodinami

Posledné overenie prebehlo pred 47 minútami