Dopyt: stavebné práce, rekonštrukcia bytu, Bratislava - Ružinov

Avatar
Lukáš H. pred 10 rokmi
#17626921 • Bratislavský • Stavebníctvo
Dopytujem stavebné práce:

Popis: rekonštrukcia bytu
Plocha: 60 m2
Požiadavky:
- jedná sa búracie a stavebné práce (tehla, sadrokartón, stierkovanie, likvidácia odpadu a vybudovanie nových priečok), výmena všetkých rozvodov, inštalácia vodomeru do bytu (voda, elektrina, plyn), sanita a položenie obkladu v kúpeľni
- výmena podláh za plávajúce, polovica bytu je na princípe trámového stropu a vysypanie škvárou zakryté dubovými doskami, druhá polovica na betónových telesách (pravdepodobne skruže) zakryté linem, bude potreba dorovnať škváru a položiť OSB dosku a na ňu plávajúcu podlahu (som otvorený i návrhom s iným riešením)
- inštalácia nových radiátorov (pôvodne gamatky), rozvodov a kondenzačného kotla, pre ktorý je potreba vyviesť komínom plastovú trubku (komín je nevyvložkovaný)
- pre elektroinštalácie, presun vodomeru a inštaláciu kotla bude potrebná revízna správa
Termín:
- ponuky najneskôr do 5.12.2014
- rekonštrukcia od 6.12.2014
Lokalita: rozšírené centrum Bratislavy - Ružinov
Cena: poprosím cenovú ponuku buď na komplexnú rekonštrukciu alebo aj časti

Ďalšie informácie: pre zaslanie ponúk využite prosím e-mail, pre dotazy prípadnú prehliadku bytu e-mail alebo telefón

Platnosť dopytu: 2 týždne.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Bratislavy ll.

Ďakujem za ponuky.
Pokiaľ ste registrovaný dodávateľ prihláste sa
Číslo dopytu 17626921
Dátum zadania 26. 11. 2014
Kraj Bratislavský
Kategória Stavebníctvo

Podobné dopyty

Hodnotná
Hodnotná
Hodnotná Detailná
Viac dopytov priamo na váš e-mail.
Hodnotná
Hodnotná

Ešte viac dopytov priamo na váš e-mail

Stačí vyplniť váš kontakt a my sa vám ozveme s ďalšími informáciami.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami.

Pre viac informácií vyplňte údaje nižšie.

Posledné overenie prebehlo pred hodinou

Tento dopyt Vám ZADARMO overíme!

Zanechajte nám na seba kontakt. Dáme Vám vedieť, či je dopyt stále aktuálny.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami

Poslat e-mailom