Dopyt: remeselné práce, prerobenie elektrického vedenia

Avatar
Jana M. pred 10 rokmi
#10111802 • Bratislavský • Stavebníctvo
Dopytujem remeselné práce:

Popis: prerobenie elektrického vedenia
Špecifikácie: v 3-izbovom byte
Požiadavky: káble, vypínače, zásuvky
Termín: dohodou
Lokalita: okres Bratislava IV
Cena: dohodou

Platnosť dopytu: 1 mesiac.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Bratislavy lV.

Číslo dopytu 10111802
Dátum zadania 25. 8. 2014
Kraj Bratislavský

Podobné dopyty

Detailná
Hodnotná Detailná
Avatar
Dopyt: betónový plot, 67,7 m, Piešťany
Miroslav R. před 28 minútami
Avatar
Dopyt: realizácia kamenného múra, Rakúsko
Mag. Arch. Maria T. před 45 minútami

Posledné overenie prebehlo pred 21 minútami