Dopyt: remeselné práce, výroba a montáž plastových okien

Avatar
Radoslav B. pred 9 rokmi
#85910631 • Banskobystrický • Stavebný materiál
Dopytujem remeselné práce:

Popis: výroba a montáž plastových okien
Množstvo: 3 ks
Rozmery: 1.600 x 2.100 mm
Farba: biele
Požiadavky:
- bez žalúzií
- vrátane vonkajšieho a vnútorného parapetu a kompletnej montáže s vysprávkou
- mám záujem o okná delené 1/3 a 2/3, kde 1/3 časť z vonkajšej strany by mala byť vľavo
- rozhodujúca je cena, nakoľko byt pôjde na predaj
- v prílohe je foto bytu z vonkajšej strany - byt na vrchnom poschodí, okno vľavo z čela a zo zadnej strany - momentálne sa zatepľuje
Termín: dátum montáže najneskôr 30.4.2015
Lokalita: Banská Bystrica
Cena: ponúknite

Platnosť dopytu: 2 týždne.

Profil dopytujúceho: firma z Banskej Bystrice.

Číslo dopytu 85910631
Dátum zadania 13. 4. 2015
Kraj Banskobystrický
Kategória Stavebný materiál

Avatar
Dopyt: Ytong, stovky ks, Bratislava
Dorota B. pred 20 hodinami
Hodnotná Detailná

Posledné overenie prebehlo pred 39 minútami