Dopyt: remeselné práce, renovácia dverí a zárubní, 6 ks

Avatar
Anna J. pred 10 rokmi
#65502315 • Bratislavský • Služby
Dopytujem remeselné práce:

Popis: renovácia dverí a zárubní
Špecifikácie:
- staršie interiérové dvere a zárubne
- vrátane výmeny kľučiek a zámkov (kovania)
- požadujeme odvoz aj dovoz
Množstvo: 6 ks
Rozmery
- 2 ks šírka - cca 62 cm, pôvodne bez skla, malé presklené okienko by sme na nich chceli spraviť
- 3 ks šírka - cca 82 cm, z toho 1 dvere sú do polovice presklené, dané sklo tiež treba vymeniť za matné, 2 dvere sú bez skla
- 1 ks šírka - 72 cm (bez skla), k týmto dverám by sme potrebovali buď úplne novú zárubňu, alebo presun starej zárubne do nového stavebného otvoru
Požiadavky:
- kovanie dvier by sme si vybrali podľa ponuky zhotoviteľa dopytu, alebo by sme kúpili inde, no budeme požadovať montáž
- dvere sú z drevotriesky, na niektorých miestach je poškodený (odlúpnutý) povrch
- pri renovácii by sme chceli použiť kvalitnejšiu základnú (nie lakovanú) fóliu, alebo laminofóliu (výber imitácie dreva dohodou podľa ponuky)
Termín: koniec augusta, začiatok septembra
Lokalita: Bratislava - Dúbravka
Cena: dohodou

Ďalšie informácie: na uvedenom telefónnom čísle ma zastihnete len medzi 20:00 - 21:00 hod., preferujem e-mailový kontakt

Platnosť dopytu: 1 mesiac.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Bratislavy lV.

Ďakujem za ponuky.
Pokiaľ ste registrovaný dodávateľ prihláste sa
Číslo dopytu 65502315
Dátum zadania 17. 7. 2014
Kraj Bratislavský
Kategória Služby

Podobné dopyty

Hodnotná
Hodnotná
Hodnotná
Viac dopytov priamo na váš e-mail.
Hodnotná
Hodnotná Detailná

Ešte viac dopytov priamo na váš e-mail

Stačí vyplniť váš kontakt a my sa vám ozveme s ďalšími informáciami.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami.

Pre viac informácií vyplňte údaje nižšie.

Posledné overenie prebehlo pred 14 hodinami

Tento dopyt Vám ZADARMO overíme!

Zanechajte nám na seba kontakt. Dáme Vám vedieť, či je dopyt stále aktuálny.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami

Poslat e-mailom