Dopyt: pracovník, poradca zdravého životného štýlu, Banská Bystrica

Avatar
Veronika J. pred 10 rokmi
#95152040 • Banskobystrický • Práca
Dopytujem pracovníka:

Pracovná pozícia: poradca zdravého životného štýlu
Špecifikácie:
- 1. 2 voľné pracovné miesta v oblasti obchodu a služieb - poskytovanie rád klientom ohľadne -
- a. zdravého stravovania a športu - pomoc so zdravotnými ťažkosťami, regulácia hmotnosti, prevencia, zvyšovanie fyzickej kondície
- b. starostlivosť o vzhľad a pleť - poradenstvo v oblasti riešenia ťažkostí pokožky a pleti
- 2. 1 voľné pracovné miesto v oblasti vedenia tímu - prijímanie nových ľudí, zaškoľovanie
Výhody:
- flexibilná pracovná doba
- medzinárodné školenia s celosvetovo uznávanými výživovými poradcami a lekármi
- trvalo a neobmedzene stúpajúci príjem
- možnosť kariérneho postupu
Požiadavky na zamestnanca:
- požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské prvého stupňa
- vysokoškolské druhého stupňa
- počítačové znalosti - Microsoft Office - základy
- jazykové znalosti - znalosť cudzieho jazyka výhodou
Požadovaná prax: práca vhodná aj pre absolventov
Osobnostné predpoklady:
- komunikatívnosť a slušné vystupovanie
- nadšenie pre prácu s ľuďmi
- schopnosť vytvoriť si vlastný názor
- kreativita výhodou
Termín: dohodou
Lokalita: Banská Bystrica
Plat: 800 - 1.000 €

Ďalšie informácie: výberové konanie prebieha dvojkolovo, na zaradenie do prvého kola je potrebné zaslať životopis a motivačný list

Platnosť dopytu: 2 mesiace.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Banskej Bystrice.

Číslo dopytu 95152040
Dátum zadania 6. 8. 2014
Kraj Banskobystrický
Kategória Práca

Hodnotná
Detailná
Avatar
Dopyt: práca, zvárači, Slovensko
Róbert Z. pred 15 dňami
Hodnotná Detailná

Posledné overenie prebehlo pred 28 minútami