Dopyt: hľadáme lakerníkov, Maďarsko

Avatar
Secucamp J. pred 7 rokmi
#90874905 • Nitriansky • Práca
Hľadáme lakerníka:

Miesto práce: Nagyoroszi (Maďarsko)

Naša spoločnosť sa zaoberá s lakovaním súčastok priemyselných komponentov a hľadáme skúsených odborníkov - lakýrnikov.
Prijmeme ihneď šikovného autolakýrnika s dlhodobou praxou, ktorý je zodpovedný, pracuje samostatne a to najmä s akrylovými farbami, metalízovou farbou, samostatným lakovaním, lakovaním priemyselných komponentov . Hľadáme v prvom rade odborníkov.

Náplň práce:
Leštenie plastových a kovových častí na vysokej úrovni kvality
Práca v tíme

Požiadavky:
- dodržiavať vysoké štandardy kvality
- dodržiavanie pracovných pokynov
- integrácia do kolektívu
- spoľahlivosť

Čo ponúkame:
- vynikajúce pracovné podmienky
- konkurencieschopný plat
- možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania
Ďalšie informácie: životopis s fotografiou a platobné podmienky nám pošlite e- mailom. Do názvu prosíme udať „Lakýrnik”

Platnosť dopytu: 1 rok.

Profil dopytujúceho: firma z Levíc.

Ďakujem za ponuky.
Pokiaľ ste registrovaný dodávateľ prihláste sa
Číslo dopytu 90874905
Dátum zadania 7. 6. 2017
Kraj Nitriansky
Kategória Práca

Podobné dopyty

Avatar
Hodnotná
Detailná
Avatar
Dopyt: práca, zvárači, Slovensko
Róbert Z. pred 15 dňami
Hodnotná Detailná
Viac dopytov priamo na váš e-mail.
Hodnotná

Ešte viac dopytov priamo na váš e-mail

Stačí vyplniť váš kontakt a my sa vám ozveme s ďalšími informáciami.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami.

Pre viac informácií vyplňte údaje nižšie.

Posledné overenie prebehlo pred 9 hodinami

Tento dopyt Vám ZADARMO overíme!

Zanechajte nám na seba kontakt. Dáme Vám vedieť, či je dopyt stále aktuálny.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami

Poslat e-mailom