Dopyt: zdravotné sestry a opatrovateľky, Nemecko, Rakúsko

Avatar
Valéria H. pred 9 rokmi
#86214425 • Banskobystrický • Práca
Dopytujem zamestnancov:

Popis: zdravotné sestry a opatrovateľky
Lokalita: Nemecko, Rakúsko, EU
Plat: dohodou od 1000EUR-1300EUR/mes
Termín: práca je na turnusy od: 1mes.-3mesiace
Nástup: ihneď,Ubytovanie+strava: v rodine
Vek: nerozhoduje
Doprava: zabezpečujeme-platí rodina od 100EUR-vyššie
Požiadavky: znalosť NJ - komunik.úroveň,prax -min. 1/2 roka /počíta sa aj opatr. v rodine/,opatr. certifikát

Platnosť dopytu: 6 mesiacov.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Banskej Bystrici.

Číslo dopytu 86214425
Dátum zadania 22. 9. 2015
Kraj Banskobystrický
Kategória Práca

Podobné dopyty

Hodnotná Detailná

Posledné overenie prebehlo pred 9 hodinami