Dopyt: služby, sprostredkovanie práce, administratíva a podobne

Avatar
Renáta B. pred 10 rokmi
#5217550 • Trnavský • Práca
Dopytujem služby:

Popis: sprostredkovanie práce
Druh: práca v oblasti obchodu, predaj nábytku, stavebniny alebo v administratíve, nie však obchodného zástupcu, alebo poisťovanie a pôžičky
Pracovný pomer: hlavný
Požiadavky: jednosmenná prevádzka, komunikácia v materinskom jazyku
Špecifikácie:
- mám stredné vzdelanie s maturitou
- v roku 1988 som ukončila SEŠ v Bratislave - zahraničný obchod
- do roku 1997 som pracovala ako samostatný obchodný referent v zahraničnom obchode, do roku 2006 som sa opatrovala otca a potom som pracovala ako predavačka v obchode s nábytkom
- mám dve deti 21 a 18 ročné
- ovládam prácu na registračnej pokladni a prácu na počítači
Termín: dohodou
Lokalita: okres Senica a Skalica
Cena: od 400 €

Platnosť dopytu: neobmedzene.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba zo Senice.

Číslo dopytu 5217550
Dátum zadania 5. 11. 2014
Kraj Trnavský
Kategória Práca

Podobné dopyty

Detailná
Avatar
Dopyt: práca, zvárači, Slovensko
Róbert Z. pred 13 dňami
Hodnotná Detailná

Posledné overenie prebehlo pred 3 hodinami