Dopyt: dopytujem zamestnancovna pozíciu administratívny pracovník, Košice I

Avatar
Adela B. pred 8 rokmi
#51659383 • Košický • Práca
Dopyt: dopytujem zamestnancov:

Popis: administratívna práca
Typ pracovnej ponuky: administratívny pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pracovná doba: od Pon.- Pia. 8:30-17:00
Komunikácia so zákazníkmi našej spoločnosti
- administratívne spracovanie podkladov pre našich zákazníkov
Ponúkaný plat: od 405 do 500 EUR
Iné výhody: zmluva pri nástupe na TPP, doba neurčitá
- štátne sviatky a víkendy voľné
- žiadne nadčasy
- zamestnávateľ poskytuje možnosť stravných lístkov
- práca v príjemnom prostredí
- práca v medzinárodnej a rýchlo sa rozvíjajúcej firme
- práca vhodná aj nad 50 rokov
Termín nástupu do práce: od 18.02.2016 do 29.02.2016
Termín ukončenia výberového konania: 29.02.2016
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Požiadavky na zamestnanca:
- minimálne požadované vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: slovenský jazyk

Informácie o spoločnosti
Charakteristika spoločnosti:
- poslaním spoločnosti sú inovácie a poskytovanie nástrojov
- nástroje, vďaka ktorým si podnikatelia vybudujú pozitívny imidž na webe aj mimo neho
- našim cieľom je umožniť zákazníkovi osloviť čo najviac zákazníkov, vďaka moderným technológiám umožňujúcim účinne konkurovať na globálnom trhu
Termín: ihneď
Lokalita: Košice I
Cena: dohodou

Platnosť dopytu: súrne

Profil dopytujúceho: firma Košice

Číslo dopytu 51659383
Dátum zadania 17. 2. 2016
Kraj Košický
Kategória Práca

Podobné dopyty

Detailná
Avatar
Dopyt: práca, zvárači, Slovensko
Róbert Z. pred 10 dňami
Hodnotná Detailná

Posledné overenie prebehlo pred 18 hodinami