Dopyt: remeselníci, sadrokartonárske, murárske a maliarske práce,

Avatar
Zdenka G. pred 9 rokmi
#28154465 • Bratislavský • Práca
Dopytujem zamestnanca:

Popis: remeselné práce
Špecifikácie a požiadavky:
- manuálne zručný a spoľahlivý nefajčiar
- sadrokartonérske, murárske a maliarske práce
- dlhodobá spolupráca
- buď práca na dohodu alebo živnosť
- prax v montáži sadrokartónov a absolvované odborné školenie na montáž sadrokartónových konštrukcií je podmienkou
- ďalšie benefity budú predmetom dohody s vybraným uchádzačom
- žiadame serióznych uchádzačov, ktorí spĺňajú naše vyššie uvedené kritériá, aby zasielali svoje štruktúrované životopisy s uvedením dosiahnutého vzdelania, doterajšej praxe a zoznamu prác, ktoré viete samostatne a odborne vykonať.
- v prípade práce na živnosť uviesť cenovú ponuku za jednotlivé práce
- ponuky zasielajte emailom, prípadne telefonicky
- z kapacitných dôvodov budú spätne kontaktovaní len nami vybraní uchádzači
- na ponuky záujemcov, ktorí nemajú prax v nami požadovanom obore nebudeme reagovať.
Termín: dohodou
Cena: dohodou
Lokalita: Bratislava a okolie

Platnosť dopytu: 1 mesiac.

Profil dopytujúceho: firma z Bratislavy l.

Ďakujem za ponuky.
Pokiaľ ste registrovaný dodávateľ prihláste sa
Číslo dopytu 28154465
Dátum zadania 4. 9. 2015
Kraj Bratislavský
Kategória Práca

Podobné dopyty

Hodnotná
Detailná
Avatar
Dopyt: práca, zvárači, Slovensko
Róbert Z. pred 14 dňami
Hodnotná Detailná
Viac dopytov priamo na váš e-mail.
Hodnotná

Ešte viac dopytov priamo na váš e-mail

Stačí vyplniť váš kontakt a my sa vám ozveme s ďalšími informáciami.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami.

Pre viac informácií vyplňte údaje nižšie.

Posledné overenie prebehlo pred hodinou

Tento dopyt Vám ZADARMO overíme!

Zanechajte nám na seba kontakt. Dáme Vám vedieť, či je dopyt stále aktuálny.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami

Poslat e-mailom