Dopyt: dopytujeme zamestnancov, telefonický operátor, Košice I

Avatar
Adela B. pred 8 rokmi
#1488090 • Košický • Práca
Dopyt: dopytujem zamestnancov:

Popis: náplňou práce je telefonický kontakt so zákazníkom
- oslovenie cieľovej skupiny, ktorou sú právnické osoby
- vybavovanie mailovej komunikácie, objednávok a administrácia
Výhody:
- ponúkame stále pracovné miesto na TPP
- pracovný čas od pondelka do piatku
- 8 hodín denne
- víkendy a sviatky voľné
- základný mesačný plat, fix + automatické zvýšenie platu po 3 mesiacoch, po skúšobnej dobe
- plus zaujímavé bonusy
- práca je vhodná aj pre starších ľudí 50 a viac
- vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky
- minimálne požadované vzdelanie je stredoškolské
Jazykové znalosti: slovenský jazyk - materinský jazyk
- požadujeme príjemný hlasový prejav bez rečových vád
- základné znalosti práce s PC
- strojopis a práca s internetom, aktívny prístup k práci
- porozumenie, trpezlivosť, cieľavedomosť, ochota sa učiť a napredovať
Inzerujúca spoločnosť:
- firma bola vytvorená pre spoločnosti, ktoré ocenia vysokú kvalitu služieb a moderných aktivít v oblasti internetového marketingu
- chceme zostať nablízku našim klientom, aby sme vždy uspokojili požiadavky aj tých najnáročnejších
- náš nekonvenčný štýl nám umožní si získať stálych zákazníkov, ktorí sú pre nás prioritou
- váš životopis nám zašlite na mailovu adresu
- vybraných uchádzačov budeme kontaktovať

Platnosť dopytu: súrne

Profil dopytujúceho: firma Košice I

Číslo dopytu 1488090
Dátum zadania 17. 2. 2016
Kraj Košický
Kategória Práca

Podobné dopyty

Hodnotná Detailná

Posledné overenie prebehlo pred hodinou