Dopyt: sprostredkovanie práce pre domovy dôchodcov v Rakúsku

Avatar
Karol M. pred 12 rokmi
#10285764 • Celá SR • Práca
Dopytujem služby:

Popis: sprostredkovanie práce pre domovy dôchodcov v Rakúsku
Druh prác: rôzne údržbárske, zváračské práce pre mňa a práca pre moju partnerku - zdravotná sestra so špecializáciou a certifikátom pre dlhodobo starších ležiacich pacientov
Špecifikácie:
- partnerka s 20 ročnou praxou so znalosťou nemčiny - základy
- ja 51 rokov, prax 32 rokov so slabou znalosťou nemčiny
Požiadavky: spoločný dom dôchodcov na TPP, partnerka s možnosťou na dvojtýždňové turnusy

Platnosť dopytu: 2 týždne.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Košíc l.

Číslo dopytu 10285764
Dátum zadania 16. 4. 2012
Kraj Celá SR
Kategória Práca

Podobné dopyty

Hodnotná Detailná

Posledné overenie prebehlo pred 4 hodinami