Dopyt: školenie, na práce pneuservisu, od základov, 1 osoba

Avatar
Ján D. pred 15 rokmi
#59144956 • Trenčiansky • Poradenstvo
Dopytujem služby:

Popis: školenie
Druh školenia: na práce týkajúce sa pneuservisu
Požiadavky: zaškolenie od základov
Počet osôb: 1 osoba
Termín: september 2009
Lokalita: Trenčín, Nové Mesto nad Váhom
Cena: 150 €

Platnosť dopytu: 1 mesiac

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Myjavy

Ďakujem za ponuky.
Pokiaľ ste registrovaný dodávateľ prihláste sa
Číslo dopytu 59144956
Dátum zadania 12. 6. 2009
Kraj Trenčiansky
Kategória Poradenstvo

Podobné dopyty

Avatar
Detailná
Detailná
Avatar
Viac dopytov priamo na váš e-mail.
Detailná
Hodnotná

Ešte viac dopytov priamo na váš e-mail

Stačí vyplniť váš kontakt a my sa vám ozveme s ďalšími informáciami.

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami.

Pre viac informácií vyplňte údaje nižšie.

Dopyt: školenie, na práce pneuservisu, od základov, 1 osoba

Posledné overenie prebehlo pred 50 minútami

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami.

Tento dopyt Vám ZADARMO overíme!

Zanechajte nám na seba kontakt. Dáme Vám vedieť, či je dopyt stále aktuálny.

Posledné overenie prebehlo pred 50 minútami

Odoslaním súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov a obchodnými podmienkami

Poslat e-mailom