Bonusy pre dopytujúcich

Viac zákaziek pre dodávateľov

Dodávatelia, ktorí si zadajú Bonusy pre dopytujúcich AAA Dopytu sa tešia viacerým zákazkám, než ostatní dodávatelia. Zákazníci AAA Dopytu si vyberajú prednostne výhody, ktoré im dodávateľ ponúka. Medzi možné bonusy je možné zadať napr.

  • Doprava ZADARMO
  • Zľava 5 - 20%
  • Rozšírená záruka
  • Montáž ZADARMO a ďalšie
Ku každému bonusu je možné vložiť krátku poznámku ako upresňujúcu informáciu k bonusu. Tieto bonusy a firmy, ktoré bonusy (výhody pre dopytujúcich) ponúkajú sú prednostne vypisované v e-maily, ktorý obdrží dopytujúci.
Nastaviť si moje Bonusy >

Výhodné ponuky pre dopytujúcich

Bonusy sú ďalším rozhodujúcim faktorom pre dopytujúcich, ktorí váhajú, ktorého dodávateľa si vybrať pre svoju zákazku. Samotní dodávatelia ponúkajú preto dopytujúcim ďalšie výhody (bonusy), ktoré môžu dopytujúci u daného dodávateľa získať. Tieto bonusy dopytujúci získa pokiaľ si zadá nový dopyt cez AAA Dopyt. Okrem vyššie vymenovaných výhod, môže zákazník ušetriť vďaka dopytovému konaniu až 30 percent z pôvodnej ceny..


Zadanie nového dopytu >>>
Registrácia nového dodávateľa >>>


Dodávatelia s bonusom

Sloveco s.r.o.

Popradská 66, 040 11 KošiceImport, predaj, realizácia:elektrické podlahové kúrenie+ohrevné káble RAYCHEM,krytiny,izolácie ISOLA,kupolkové izolácie OLDROYD,PLATON,umelá bridlica ARDESIA-TERRAFLEX,disperzná tekutá guma - realizácia aj v mraze, fotovoltaické kolektory,solárne...
http://www.sloveco.sk

1 bonus

12 produktov

RAMOL STONE, s.r.o.

Pod lesom 426/18, 930 25 Vrakúňpredaj obkladov a dlažieb z prírodného kameňa fasadné obklady z prírodného kameňa formátované kamenné obklady formátované dlažby z kameňa
http://www.ramolstone.sk

1 bonus

4 produkty

Roman Michalic

Párnica 255, 027 52 PárnicaStavebno stolárske práce: stavba striech, výroba okien, dverí, schody, perodrážka, palubovka, tatranský profil, drevený šindel, drevený obklad stien, stropov, podlahy. Drevené stavby a doplnky.
http://www.drevostavbymichalic.sk

1 bonus

0 produktov

Tribiano s. r. o.  ( 4 hodnotenie )

Prostějovská 6325/97, 080 01 Prešovhttp://www.getexpress.sk

1 bonus

1 produkt

TOPSTAV stavebné materiály s.r.o.  ( 3 hodnotenie )

I. Krasku 708/12, 971 01 PrievidzaPredávame stavebný materiál.

2 bonusy

0 produktov

APL - Auto parts lighting, s.r.o.  ( 4 hodnotenie )

Priehradka 20, 036 01 MartinVeľkoobchod a malopredaj autodielov a príslušenstva zastúpenie pre značku Hella, Hella-Behr. Internetový predaj autodoplnkov a autosúčiastok, lacné značkové autodiely.
http://www.apl.sk

1 bonus

1 produkt

Marián Magát  ( 1 hodnotenie )

Obycká 1, 951 93 MachulinceVýstavba rod.domov na kľúč,stavebná činnosť-fasády,omietky,obklady+dlažby,zámkové dlažby,krovy na kľúč,krytiny na kľúč,kameň-obklady+dlažby.
http://marianmagat.webnode.sk

1 bonus

0 produktov

Róbert Szitás

Tomášikovo 21, 925 04 GalantaVykonávanie inštalatérskych prác - voda, kanalizácia,kúrenie, plynoinštalácia,solárna technika, kachle a kotle na pelety.

2 bonusy

0 produktov

LUKOL-STAV, s.r.o.

Magnezitárska 11, 040 01 KošiceStavebná firma zaoberajúca sa zatepľovaním rod. domov a bytoviek, zateplenie a hydroizolácia plochých striech z PVC fólie (Fatrafol,Sikaplan), rôzne stavebné a murárske práce na stavbách, montáž sadrokartónu, liate priemyselné (epoxidové,polyuretánové)...
http://lukolstav.sk

3 bonusy

0 produktov

BAWAX s.r.o.  ( 1 hodnotenie )

Gôtovany 78, 032 14 GôtovanyFirma BAWAX s.r.o. ponúka vstavané skrine, šatníky, posuvné dvere, kancelárske steny a kuchyne na mieru.
http://www.facebook.com/pages/Divendoor-LM/461915433950039

2 bonusy

1 produkt

Hodnotenie firiem zákazníkmi - pozrite sa na realizované dopyty

Ďalšie hodnotenie